پنجشنبه 03 خرداد 1397 ساعت 12:23

پیام تبریک معاون محترم فرهنگی دفتر نهاد رهبری به مناسبت ایام الله دهه فجر

پیام تبریک معاون محترم فرهنگی دفتر نهاد رهبری به مناسبت ایام الله دهه فجر
 
بسم الله الرحمن الرحیم


 
سلام بر فجر ، سلام بر فجر آفرینان میدان عشق ، سلام و درود به روح پر فتوح بنیانگذار انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) سلام و درود بر روح پاک و مطهر شهدای انقلاب که به فرموده حضرت امام (ره) خونشان بیمه کننده انقلاب و اسلام است.
امروز آنچه که مهم تر از انقلاب کردن است حفظ و استمرار انقلاب است اگر دیروز برای بدست آوردن استقلال و آزادی و جمهوری اسلامی سینه عده ای هدف گلوله دژخیمان و سلطه گران زمان شد امروز برای حفظ آن آرمانها همت های بلند ، بصیرت ، جهاد علمی و فرهنگی نیاز است تا ثابت کنیم امروز اگر حرکت ما جهت استمرار و حفظ این انقلاب ارزشش از حرکت شهدای انقلاب بیشتر نباشد به یقین کمتر نیست. امروز دهه فجر صرفا یک خاطره شیرین گذشته یا یک مناسبت تقویمی و تاریخی نیست بلکه استمرار یک جریان ریشه دار فرهنگی و عقیدتی است و هر سال که می گذرد با وجود توطئه و تلاش دشمنان برای منزوی کردن آن تازه تر و کاراتر می شود.
آن روز امام (ره) رمز پیروزی را اسلامی بودن و وحدت و اتحاد ملت توصیف کردند و ملت هم قوام و تداوم آن را نعمت ولایت فقیه دانستند و تا امروز علیرغم دسیسه ها و فتنه ها در این اطاعت و بصیرت پایدار ماندند. با این معرفت و شناخت خداگونه و پشتیبانی از ولایت فقیه در سایه رهبری رهبر فرزانه انقلاب اسلامی انقلاب ما از گزند خطرات و دسیسه ها حفظ مانده است.
من این ایام فرخنده را به رهبر معظم انقلاب اسلامی (مدظله العالی) و به همه شما استادان فرزانه ، کارکنان مخلص و دانشجویان مومن ومتدین تبریک وتهنیت عرض نموده وبه روح مطهر و پاک امام راحل (ره) و شهدای انقلاب درود و صلوات می فرستیم.
الهم صل علی محمد و آل محمد
 
                                                                                                 محمد علی پورمحی آبادی  
                                                                                      معاون فرهنگی دفتر نهاد رهبری دانشگاه

 
   1395/11/13 08:25    تعداد بازدید :  519

تعداد بازدید : 519
5.5/10 (تعداد آرا 2 نفر )