شنبه 02 تیر 1397 ساعت 03:23

با عنایت حضرت ولی عصر(عج) ربع قرن شکوهمندی دانشگاه در اذهان ماندنی شد:


جشن بیست و پنجمین سال تاسیس دانشگاه ولی عصر(عج) رفسنجان صبح امروز یکشنبه 21 اسفندماه با حضور جناب آقای مهندس  رزم حسینی استاندار محترم کرمان ،خیرین و معتمدین شهرستان ، جمعی از مدیران کل  استان ،جناب آقای مهندس ملانوری فرماندار، جناب آقای مهندس انارکی محمدی نماینده مردم رفسنجان و انار در مجلس شورای اسلامی، اعضای هیات علمی و غیر هیات علمی ،تعدادی از دانش آموختگان و دانشجویان دانشگاه ولی عصر(عج) در تالار خیام برگزار گردید.
 آقای دکترمحمدعلی دهقان  ریاست محترم دانشگاه در ابتدای این جلسه  به نیابت از همه  مسببین ،خیرین ،روسای دانشگاه و مدیران از آغاز تاکنون بر پشت تریبون افتخارات 25 ساله دانشگاه ولی عصر(عج) رفت و به معرفی اجمالی دانشگاه پرداخت و با افتخار تمام  شکوهمندی  ربع قرن دانشگاه متعلق به حضرت ولی عصر(عج) را به رخ مسئولین و مدعوین شرکت کننده کشید. .
دکتر دهقان افزود: افتخارات متعددی در این ربع قرن نصیب دانشگاه ولی عصر(عج) شده است که جای نام برن یک یک آنها در این مراسم نیست و هم اکنون این دانشگاه به عنوان یکی از ۲۲ دانشگاه معین کشور از ۱۵۰ دانشگاه دولتی کشور انتخاب شده است و جزو یکی از ۱۰ دانشگاه برتر در مدیریت سبز است..
دکتر دهقان با توجه  به پیش دستی دانشگاه در امر اقتصاد مقاومتی و نگاه مسئولین به اینکه این دانشگاه بایستی از معدود دانشگاه های پیشرو کشور در بحث دانشگاه کارآفرین باشد: از فعالیت مستمرمرکز رشد و کارآفرینی دانشگاه  و همچنین همکاری در ایجاد و ادامه فعالیت ۳۵ شرکت دانش بنیان که در حال حاضر با بخش‌های معدن از جمله مس و دیگر صنایع شهرستان و استان قراردادهایی هم  منعقد شده است نام برد و جایگاه و گام بلند دانشگاه در مسیر جایگزینی انرژی‌های تجدید پذیررا مثبت ارزیابی کرد..
وی با اشاره به اینکه دانشگاه ولی عصر(عج) به لطف خدا و عنایات حضرت ولی عصر(عج) میرود: تا با اتکا برداشته و منابع مادی و معنوی موجود به یکی از دانشگاه های درآمد زای کشور تبدیل شود:از تعدادی از مولدهای درآمد زایی مثل 30 هکتار زمین مشجر پسته ، مجموعه فرهنگی و رزشی تفریحی ولی عصر(عج) آزمایشگاه های مجهز کشاورزی،انمار و غیره نام برد و در آمد اختصاصی دانشگاه در سال نود و پنج را هشتاد میلیارد ریال اعلام کرد. ایشان از حضور همه  شرکت کنندگان در مراسم تقدیر کرد.
از دیگر برنامه های این مراسم:
تلاوت قرآن توسط جناب آقای دکتر هادوی
پخش سرود جمهوری اسلامی
 
پخش سرود دانشگاه
 
پخش کلیپ بیست و پنجمین سالگرد
مجری و دعوت از ریاست دانشگاه
 
پخش فیلم معرفی دانشگاه بخش اول.کلیات
 
سخنرانی استاندار
 
یادبود مرحوم دکتر انصاری
 
رونمایی از تمبر یادبود
پخش فیلم معرفی دانشگاه بخش دوم. معاونت پژوهشی ، سایر معاونتها
 
برش کیک. خاطره‌گویی آقای  محمد حسین مرعشی
 
بازدید حضار از نمایشگاه دست‌آوردهای دانشگاه
 
موسیقی سنتی فاخر توسط گروه هزاردستان
 
شعر طنز یکی از دانشجویان که توسط دکتر اسفندیار پور قرائت شد
 
شاهنامه‌خوانی
 
پخش کلیپ نوستالوژی دانشگاه
 جشن فراغت از تحصیل
پخش فیلم معرفی دانشگاه بخش سوم. دانشکده ها
مراسم نمادین فراغت از تحصیل
 
جمع‌بندی و تشکر آقای دکتر مظفری.
 
پخش تیتراژ پایانی
 
 


 
   1395/12/21 16:03    تعداد بازدید :  1404

تعداد بازدید : 1404
3.6/10 (تعداد آرا 7 نفر )