جمعه 04 خرداد 1397 ساعت 09:29

کنفرانس خبری سی و دومین جشنواره قرانی دانشجویان کشور با حضور معاونت فرهنگی برگزار گردید 
سی دومین جشنوار قرآنی مناطق 7 و 8  دانشگاههای کشور در تاریخ های14 و 15 اردبیهشت ، در دانشگاه ولی عصر رفسنجان( عج) برگزار خواهد شد.
در کنفرانس خبری چهارشنبه 30 فروردین ماه معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه  که  با اصحاب رسانه های مکتوب و مجازی شهرستان در سالن شهید باقریان برگزار شد. ایشان از حضور دانشجویان دانشگاه های کرمان، سیستان و بلوچستان، هرمزگان، فارس، کهکیلویه و بوشهر  در این جشنواره قرانی خبر داد و گفت: 172 اثر به دبیرخانه جشنواره فرستاده شده که در نهایت 47 اثر برگزیده ش که با حضور داوران بین المللی اثرهای برگزیده به داوری گذاشته خواهد شد.
آقای دکتر مجید فصیحی هرندی در این کنفرانس خبری با  اشاره به پر تعدد بودن فعالین دانشجویی قران کریم  در بین دانشجویان دانشگاه ولی عصر(عج) ؛از شرکت 8 نفر از این دانشجویان در بخش حفظ و همچنین 5 نفردر بخش قرائت و ترتیل خبر داد و بیشترین دانشجویان شرکت در این جشنواره را از دانشگاه شیرازاعلام کرد و افزود:مسابقات بصورت مجزا  آقایان در تالار خیام و خانم ها در سالن آمفی تئاتر شهید پرتوی دانشکده فنی و مهندسی برگزار می شود ودر این جشنواره قصد داریم از نرم افزار اندرویدی قرآن کریم که توسط دانشجویان ولی عصر طراحی شده، رونمایی خواهد شد. 

 
   1396/1/30 11:59    تعداد بازدید :  472

تعداد بازدید : 472
10/10 (تعداد آرا 1 نفر )