چهارشنبه 25 مهر 1397 ساعت 15:21

پیام رییس محترم دانشگاه بمناسبت سیزدهم آبانماهسیزدهم آبانماه محل تلاقی آیه های روشن اراده ملت بزرگ اندیش و آینده نگر ایران اسلامی در برابر دژخیمان و خودکامگانی است که همه قدرت های شیطانی و پوشالی اشان را در جهت سست کردن این اراده های خطیر و این دژ پولادین و نفوذ ناپذیر بکار بستند و بی دریغ در همه عرصه های زمانی با شیطنت های جدید سعی در نابودی این انقلاب ریشه دار و جهت دار که انشائ الله به انقلاب جهانی حضرت مهدی (عج) وصل خواهد شد، بکار می برند.
واقعه ی سیزده آبان  که به تعبیر بنیان افکن شریف انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) ، انقلاب دوم نامیده شد، به دل های مؤمنان استحکام بخشید و غروری مقدس و حماسه آفرین را در آنان زنده کرد. پرتوی تابناک از انوار الهی بر آنان تابانید و درس هایی بزرگ از شهادت و رشادت و دلیری به آنان آموخت. در سیزدهم آبان، مردم سرافراز ایران به همه مستضعفان جهان نشان دادند که دیوار ستم، شکستنی است.

دانشگاهیان ولی عصر(عج)، با گرامیداشت یاد همه شهدای انقلاب اسلامی و دفاع مقدس و شهدای مدافع حرم همگام با اقشار مختلف مردم قدرشناس ایران، در مراسم راهپیمایی روز ملی مبارزه با استکبار، حضوری فراگیر و گسترده خواهند داشت و ضمن تجدید میثاق با آرمان‌های والای انقلاب اسلامی، حضرت امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری (مدظله العالی)، خشم و انزجار خود را از استکبار جهانی ابراز می‌نمایند.وعده ما امروز شنبه سیزدهم آبانماه ساعت نه صبح میدان شهداء.
دکتر محمدعلی دهقان
رییس دانشگاه ولی عصر(عج)


   1396/8/13 08:20    تعداد بازدید :  435

تعداد بازدید : 435
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )