سه شنبه 24 مهر 1397 ساعت 20:17

پیام رییس محترم دانشگاه به مناسبت روز دانشجو

و بازجلوه دیگری از شکوهمندی ، وقار و متانت ملت مقتدر و خدا اندیش ایران اسلامی جلوه گر و ترجمان  سرافرازی دیگری از استکبار ستیزی این ملت و اینبار با نشان دادن نقش خطیر دانشجویان در برابر سلطۀ جهانی  خود را به جهانیان نمایاند.
آری اینجا ایران قهرمان است و امروز شانزدهم آدرماه است روزیکه نقطۀ عطفی در تاریخ مبارزات سیاسی ملت آزادیخواه،همیشه بیدار و همیشه تاثیر گذار ایران محسوب می گردد.
... از آنجا که  حرکت جامعۀ دانشگاهی ما در هر برهه از انقلاب اسلامی بسیار با عقلانیت و شعور زایدالوصف همراه بوده است در شرایط فعلی جامعه جهانی که سردمداران آمریکای جنایتکار جهت تامین مقاصد منفورخود هر لحظه در پی پیاده سازی توطئه ای تازه و فراگیربر جهان بخصوص منطقه زرخیز خاورمیانه است و همانطور که خود هم مطلع هستید دیروز جهت جریحه کردن اذهان مسلمانان با اعلام  قدس بعنوان پایتخت رژیم غاصب و کودک کش اسرائیل سعی کرد هجمه خود را با دنائت هر چه تمام تر به اجرا بگذارد وظیفه دانشجویان و جامعه دانشگاهی کشور است که با نقش آفرینی در جامعه جهانی و با درایت و همسویی باآرمانهای انقلاب که از همه مهمتر استکبارستیزی است ؛ همدوش با همه مسلمان در برابر این هجمه برخوردی مناسب داشته باشند.
 ...یاد شهیدان شانزدهم آذر  را گرامی داشته و این روز خوشگوار را به تمامی اصحاب علم و اندیشه در کشور خصوصاً دانشجویان و اساتید وارسته دانشگاه های شهرستان رفسنجان تبریک و تهنیت عرض نموده و موفقیت همه دانشجویان تلاشگر و مومن ایرانی را در جهت تولید علم و تلاش روزافزون در جهت نیل به اهداف بلند نظام اسلامی تحت توجهات حضرت ولی عصر(عج) و رهنمودهای رهبر عظیم الشان انقلاب اسلامی خواهان و خواستارم
Image result for ‫روز دانشجو(عکس متحرک‬‎
 


Image result for ‫روز دانشجو(عکس متحرک‬‎
روابط عمومی دانشگاه
   1396/9/16 09:53    تعداد بازدید :  450

تعداد بازدید : 450
1/10 (تعداد آرا 2 نفر )