جمعه 28 دی 1397 ساعت 12:57

راهنمای ثبت نام دانشجویان کارشناسی و کارشناسی ارشد پیوسته

مشاهده و دانلود فایل راهنما

اطلاعیه ثبت نام پذیرفته شدگان مقطع کارشناسی سال تحصیلی 98-1397
ضمن عرض تبریک و خیرمقدم به پذیرفته شدگان مقطع کارشناسی سال تحصیلی 98-97 دانشگاه ولی عصر (عج) رفسنجان و آرزوی موفقیت روزافزون به اطلاع می رساند ثبت نام در این دانشگاه طی  سه مرحله (مرحله دوم مربوط به دانشجویان پسر) به شرح زیر صورت می گیرد:
تذکر: لطفا قبل از اقدام به ثبت نام اینترنتی ،کلیه اطلاعیه ها و راهنماهای موجود در سایت دانشگاه به نشانی http://vru.ac.ir   و سیستم جامع آموزشی دانشگاه به نشانیwww.golestan.vru.ac.ir  را با دقت کامل مطالعه  ،مدارک لازم را تهیه و مراحل مذکور را طی فرمایید.
 
مرحله اول :ثبت نام اینترنتی
زمان: 
  شنبه 24/6/1397 لغایت سه شنبه 27/6/1397
توضیح: لطفا در این مرحله برای انجام امور آموزشی به سیستم جامع آموزشی گلستان  دانشگاه ولی عصر(عج) به آدرس http://golestan.vru.ac.ir  و برای بهره مندی از خدمات حوزه معاونت دانشجویی (خوابگاه، غذا و...) به سامانه بوستان به آدرس http://boostan.vru.ac.ir مراجعه نموده و کلیه مراحل ثبت نام اینترنتی خود را با دقت کامل به انجام رسانید.
تذکر مهم: چاپ گواهی پذیرش غیرحضوری از سیستم گلستان الزامی است در صورت عدم ثبت نام اینترنتی در مرحله اول و عدم دریافت گواهی پذیرش ،ثبت نام قطعی امکان پذیر نخواهد بود.

مرحله دوم ثبت نام : در این مرحله دانشجویان پسر با در دست داشتن مدارک ثبت نامی از تاریخ 7 لغایت 9 مهرماه 1397 برای انجام امور مربوط به صدور معافیت تحصیلی به آموزش کل مراجعه نمایند. عدم مراجعه مانع انجام مرحله سوم می باشد.
مرحله سوم ثبت نام : تحویل مدارک و تشکیل پرونده آموزشی

در این مرحله از ثبت نام دانشجویان لازم است با در دست داشتن کلیه مدارک مشروحه زیر برای تشکیل پرونده آموزشی طبق تاریخ های ذکر شده به اداره کل آموزش دانشگاه مراجعه نمایند. عدم مراجعه جهت تحویل مدارک طبق برنامه اعلام شده ذیل به منزله انصراف از تحصیل تلقی می شود.

مدارک لازم
1. گواهی پذیرش ثبت نام اینترنتی (غیرحضوری)
2. گواهی نامه پایان تحصیلات دوره متوسطه همراه با 2 عدد کپی
3. گواهی پایان تحصیلات دوره پیش دانشگاهی همراه با 2 عدد کپی (این گواهی نامه برای دانشجویان پسر باید توسط آموزش و پرورش تأیید شود)
4. کارنامه پایان تحصیلات متوسطه به همراه کپی
5. کارنامه پایان تحصیلات پیش دانشگاهی به همراه کپی
6. اصل شناسنامه و دو سری کپی از تمام صفحات آن
7. اصل  کارت ملی و دو سری کپی
8. هشت قطعه عکس پشت نویسی شده
9. فرمهای تعهد
10. مدرک نظام وظیفه
11. رسید پستی تأییدیه تحصیلی پیش دانشگاهی
12. کارنامه سلامت، دانشجویان در مرحله سوم قبل از مراجعه به آموزش کل برای صدور کارنامه سلامت به دانشکده علوم پایه مراجعه نمایند.
با توجه به اینکه تمامی مدارک تحصیلی تحویل داده شده به دانشگاه به هیچ عنوان به دانشجو مرجوع نمی گردد لذا موکدا توصیه میگردد از تمامی مدارک کپی و یا کپی برابر اصل تهیه نموده و نزد خود نگهدارید.
 
تاریخهای مراجعه حضوری تحویل مدارک و تشکیل پرونده آموزشی :
شنبه 21/7/1397
کلیه پذیرفته شدگان رشته های: مترجمی زبان انگلیسی، زبان و ادبیات فارسی، زبان و ادبیات انگلیسی، فیزیک، علوم کامپیوتر و مهندسی شیمی                        
یکشنبه 22/7/1397
کلیه پذیرفته شدگان رشته های: فلسفه و کلام اسلامی، مهندسی برق، مهندسی گیاه پزشکی، مهندسی معدن، آمار و کاربردها، مهندسي توليد و ژنتيك گياهي و ریاضیات و کاربردها                        
دوشنبه 23/7/1397
کلیه پذیرفته شدگان رشته های: مهندسی مکانیک، شیمی کاربردی، علوم و مهندسی آب و اقتصاد
سه شنبه 24/7/1397
کلیه پذیرفته شدگان رشته های: مدیریت صنعتی، حقوق و معارف اسلامی، مهندسی عمران، علوم قرآن و حدیث، زبان و ادبیات عربی،  مدیریت بازرگانی و علوم ورزشی
چهارشنبه 25/7/1397

کلیه پذیرفته شدگان رشته های: فیزیک مهندسی، مهندسی علوم باغبانی، مهندسی کامپیوتر، علوم و مهندسی خاک، حسابداری و زبان شناسی
تذکر مهم: عدم مراجعه جهت تحویل مدارک طبق برنامه اعلام شده به منزله انصراف از تحصیل تلقی می شود.
 
شروع کلاسها برای کلیه رشته ها به جز رشته‌ی علوم ورزشی در دوره های روزانه و شبانه 31/6/1397 می‌باشد.
ضمنا تاریخ شروع کلیه کلاسهای دانشجویان رشته علوم ورزشی 13 بهمن ماه
با آرزوی موفقیت برای شما - اداره کل آموزش
 
 
   1397/6/21 09:12    تعداد بازدید :  8135

تعداد بازدید : 8135
6/10 (تعداد آرا 14 نفر )