پنجشنبه 02 اسفند 1397 ساعت 05:04

قابل توجه پذیرفته شدگان دختر نیمسال دوم سال تحصیلی 98-97 رشته علوم ورزشی

ضمن عرض تبریک و خیرمقدم به پذیرفته شدگان دختر مقطع کارشناسی نیمسال دوم سال تحصیلی  98-97 رشته علوم ورزشی دانشگاه ولی عصر (عج) رفسنجان و آرزوی موفقیت روزافزون به اطلاع می رساند ثبت نام در این دانشگاه طی دو مرحله (به شرح زیر صورت می گیرد:
تذکر: لطفا قبل از اقدام به ثبت نام اینترنتی ،کلیه اطلاعیه ها و راهنماهای موجود در سایت دانشگاه به نشانی http://vru.ac.ir   و سیستم جامع آموزشی دانشگاه به نشانی www.golestan.vru.ac.ir  را با دقت کامل مطالعه  ،مدارک لازم را تهیه و مراحل مذکور را طی فرمایید.

مرحله اول :ثبت نام اینترنتی
زمان: 
  دوشنبه 1397/10/24 لغایت چهار شنبه 1397/10/26

توضیح: لطفا در این مرحله برای انجام امور آموزشی به سیستم جامع آموزشی گلستان  دانشگاه ولی عصر(عج) به آدرسhttp://golestan.vru.ac.ir  و برای بهره مندی از خدمات حوزه معاونت دانشجویی (خوابگاه، غذا و...) به سامانه بوستان به آدرسhttp://boostan.vru.ac.ir مراجعه نموده و کلیه مراحل ثبت نام اینترنتی خود را با دقت کامل به انجام رسانید.
تذکر مهم: چاپ گواهی پذیرش غیرحضوری از سیستم گلستان الزامی است در صورت عدم ثبت نام اینترنتی در مرحله اول و عدم دریافت گواهی پذیرش ،ثبت نام قطعی امکان پذیر نخواهد بود.
 
راهنماي ثبت نام غير حضوري

مرحله دوم ثبت نام : تحویل مدارک و تشکیل پرونده آموزشی

در این مرحله از ثبت نام دانشجویان لازم است با در دست داشتن کلیه مدارک مشروحه زیر برای تشکیل پرونده آموزشی در تاریخ 13 و14 بهمن 1397 به اداره کل آموزش دانشگاه مراجعه نمایند. عدم مراجعه جهت تحویل مدارک طبق برنامه اعلام شده ذیل به منزله انصراف از تحصیل تلقی می شود.
شروع کلاسها درس شنبه 13/بهمن/1397 می‌باشد.
 
مدارک لازم
 1. گواهی پذیرش ثبت نام اینترنتی (غیرحضوری)
 2. گواهی نامه پایان تحصیلات دوره متوسطه همراه با 2 عدد کپی
 3. گواهی پایان تحصیلات دوره پیش دانشگاهی همراه با 2 عدد کپی (این گواهی نامه برای دانشجویان پسر باید توسط آموزش و پرورش تأیید شود)
 4. کارنامه پایان تحصیلات متوسطه به همراه کپی
 5. کارنامه پایان تحصیلات پیش دانشگاهی به همراه کپی
 6. اصل شناسنامه و دو سری کپی از تمام صفحات آن
 7. اصل  کارت ملی و دو سری کپی
 8. 8 قطعه عکس پشت نویسی شده
 9. فرمهای تعهد
 10. رسید پستی تأییدیه تحصیلی پیش دانشگاهی
 11. کارنامه سلامت، دانشجویان در مرحله سوم قبل از مراجعه به آموزش کل برای صدور کارنامه سلامت به دانشکده علوم پایه مراجعه نمایند.
با توجه به اینکه تمامی مدارک تحصیلی تحویل داده شده به دانشگاه به هیچ عنوان به دانشجو مرجوع نمی گردد لذا موکدا توصیه میگردد از تمامی مدارک کپی و یا کپی برابر اصل تهیه نموده و نزد خود نگهدارید.
تذکر مهم: عدم مراجعه جهت تحویل مدارک طبق برنامه اعلام شده به منزله انصراف از تحصیل تلقی می شود.
 

   1397/10/23 08:58    تعداد بازدید :  471

تعداد بازدید : 471
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )