پنجشنبه 02 اسفند 1397 ساعت 05:05

پیام مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دردانشگاه بمناسبت سالگرد پیروزی انقلاب

بسم الله الرحمن الرحیم

در چنین روز فرخنده‌ای (22بهمن) حق بر باطل و جنود رحمانى بر اولیاى شیطان و حزب اللَّه بر طاغوت و طاغوتیان غلبه نمود و حکومت عدل اسلامى مستقر گردید و دست انتقام حق از آستین ملت رزمنده ایران بیرون آمد و نصرت اعجازآمیز اسلام بر کفر تحقق یافت. (صحیفه امام، ج12، ص46)
خداوند را شاکریم که توانستیم ۴۰ سالگی انقلاب اسلامی ایران را با همه دشمنی ها و خواسته های استکبار جهانی و آشوب های منطقه ای، در امنیت و آرامش جشن بگیریم.
 انقلاب اسلامی ایران که برخاسته از اسلام ناب محمدی و برپایة مردم و جمهوریت استوار است و تمام جهانیان نشان داد که حکومت اسلامی و حکومت ولایت فقیه، علیرغم مشکلات و تهاجمات فرهنگی، سیاسی،دشمنی های فراوان، توان اداره و توسعة جامعه و کشور را مستقلاً دارد این استقلال و آزادی، نعمت بسیار بزرگ و ارزشمندی است که ارزش آن زمانی مشخص می شود که مردم کشوری در زیر سلطة استعمارگران و استکبار،اجازه دخالت در هیچ یک از امور کشور و یا انتخاب هیچ مسئولی را نداشته باشند. وجود ولایت فقیه مهمترین عامل وحدت تمام مردم و احزاب و مسئولین می باشد که خود رمز پیروزی و پیشرفت یک کشور است.راهپیمایی و جشن ۲۲ بهمن برای طرفداری از حزب، جناح و ارگان و نهاد خاصی نیست بلکه جشن مردم ایران به خاطر اسلام و به خاطر تلاش ها و استقامت خود مردم است که با صبر و وحدت و پشتکار، کشور عزیزمان را سر بلند کرده است. هر کس ایرانی است و قلبش برای ایران عزیز و مردم می تپد می داند که وحدت و همدلی تنها راه سربلندی کشور عزیزمان می باشد. و با حضور خود در این جشن و راهپیمایی قدمی هرچند کوچک جهت عزت و پیشرفت کشور برخواهد داشت
یاد و خاطره امام بزرگوار و شهدای انقلاب را گرامی میداریم و از همه مردم و دانشجویان بصیر کشورمان می خواهیم که بار دیگر با حضور خود در جشن پیروزی انقلاب اسلامی همدلی و وحدت خود را نشان دهند و امیدطمع دشمنان اسلام و ایران را ناامید کنند.
 
حجه الاسلام دکترمرتضی جمالی
مسئول نهادنمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه حضرت ولی عصر(عج)

   1397/11/21 12:32    تعداد بازدید :  363

تعداد بازدید : 363
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )